E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ylli i nominuar i Oscar, do të udhëtojë së bashku me eksploruesin suedez Johan Ernst Nilson, i cili do ta çojë Di Capiron deri në limitet e jetës.
Leonardo Di Capio 10 ditë në Mongoli për të përjetuar aventurën e vërtetë


Aktori i Hollivudit, Di Caprio do të bëjë një udhëtim për 10 ditë në Mongoli, për të përjetuar aventurën e vërtetë nga filmi i fundit i tij, “The Revenant”.

Di Caprio pagoi 95 mijë dollarë për këtë aventurë mbijetese në liqenin “Hovsgol” në Mongoli, për të qëndruar në një tendë të mongolëve , për të kalëruar dhe për gjueti.

Ylli i nominuar i Oscar, do të udhëtojë së bashku me eksploruesin suedez Johan Ernst Nilson, i cili do ta çojë Di Capiron deri në limitet e jetës.

Por, nuk duhet ta shohim kaq të vështirë aventurën e tij, pasi ai do të ketë me vete instruktorët dhe kuzhinierin personal.
Leonardo Di Capio 10 ditë në Mongoli për të përjetuar aventurën e vërtetë
Leonardo Di Capio 10 ditë në Mongoli për të përjetuar aventurën e vërtetë

Publikuar: 19.02.2016 | 15:13
Lexuar: 736 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime