E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Izet Mexhiti në konferencën e sotshme për mediat shprehi mirënjohjen e tij për Kryetarin e Qytetit të Bursës, Rexhep Alltepe për ndihmën e pakursyer që gjithmonë ofron për Çairin
Komuna e Çairit paiset me maqinë moderne për pastrimin e rrugëve


Sot u bë promovimi i maqinës gjegjësisht automjetit për pastrimin e rrugëve dhe mbeturinave, donacion nga Qyteti i Bursës për Komunën e Çairit, në bazë të bashkëpunimit shumë vjeçar mes dy komunave në fjalë. Kryetari i Çairit, Izet Mexhiti në konferencën e sotshme për mediat shprehi mirënjohjen e tij për Kryetarin e Qytetit të Bursës, Rexhep Alltepe për ndihmën e pakursyer që gjithmonë ofron për Çairin dhe theksoi se në të ardhmen e afërt do të shtohet numri i mjeteve për pastrimin dhe mirëmbajtjen e rrugëve.
Komuna e Çairit paiset me maqinë moderne për pastrimin e rrugëve

Publikuar: 20.02.2016 | 20:24
Lexuar: 940 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime