E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kjo foto ka qënë kandidate per kategorine e fotove me te mira te natyrës dhe eshte botuar nga “The economist”.
Foto e rrallë, ja si vjen stuhia në plazh

Në plazhet e Australisë eshte shkrepur nje foto e rralle. Aty duket një grua e shtrire duke marrë rreze dielli dhe perballë saj shfaqet nje stuhi e fuqishme.

Kjo foto ka qënë kandidate per kategorine e fotove me te mira te natyrës dhe eshte botuar nga “The economist”.

Publikuar: 22.02.2016 | 11:55
Lexuar: 792 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime