E martë, 16.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Martin Shulc: Hungaria nuk ėshtė me BE-nė nė zgjidhjen e krizės sė refugjatėve

Publikuar: 22.02.2016 | 17:07
Lexuar: 342 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime