E hënë, 19.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në këtë dokumentar është transmetuar një video ekskluzive e fjalimit të parë të Hashim Thaçit.
Ekskluzive: Shikojeni fjalimin e parë të Thaçit në vitin 1992

Emisioni Zona Express ka sjell sonte dokumentarin më të ri, “Portret i paautorizuar i Hashim Thaçit”.

Në këtë dokumentar është transmetuar një video ekskluzive e fjalimit të parë të Hashim Thaçit.

Ngjarja ka ndodhur në vitin 1992 në një varrim.

Shikojeni këtë video të pa-transmetuar kurrë më parë.

Publikuar: 29.02.2016 | 12:58
Lexuar: 643 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime