E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një faqe e re në Instagram po shfaq jetët e privilegjuara të fëmijëve të pasanikëve më të mëdhenj të Londrës.
Fëmijët e pasanikëve të Londrës: Ja si i kthehen Universitetit

Udhëtojnë me makina superluksoze dhe avionë privatë dhe e trajtojnë paranë si një objekt.

Një faqe e re në Instagram po shfaq jetët e privilegjuara të fëmijëve të pasanikëve më të mëdhenj të Londrës.

Profili i nxit të rinjtë e pasur që të bëjnë foto të jetës së tyre mondane dhe ka si tag line: ‘Lives of the untouchable luxury kids.’

Fotot e tyre nuk kane nevojë për shumë komente.
Fëmijët e pasanikëve të Londrës: Ja si i kthehen Universitetit
Fëmijët e pasanikëve të Londrës: Ja si i kthehen Universitetit
Fëmijët e pasanikëve të Londrës: Ja si i kthehen Universitetit

Publikuar: 29.02.2016 | 13:49
Lexuar: 719 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime