E diel, 25.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

6 vjeēarja Dua Mahmudi talente e rrallė nė fushėn e baletit modern dhe klasik

Publikuar: 01.03.2016 | 17:01
Lexuar: 579 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime