E enjte, 24.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Por, mbi te gjitha behet fjale edhe per te ardhmen e Messit, kontrata e te cilit me Barcelonen eshte deri ne 30 qershor 2018. Drejtuesit e klubit synojne qe te mbajne argjentinasin deri ne fund te sezonit 2022.
Spanjė: Barcelona do tė “blindojė” Messin deri nė 2022

Publikuar: 05.03.2016 | 14:06
Lexuar: 293 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime