E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kompeticioni, që u zhvillua në Shoemberg, tërhoqi më shumë se 300 pjesëmarrës.
Kampionati Botëror i Mustaqeve dhe Mjekrës
Burra mjekroshë nga e gjithë bota u bashkuan në Gjermani ditën e shtunë për të treguar modelet e tyre ekstravagante në Kampionatin Botëror të Mjekrës dhe Mustaqeve.

Kompeticioni, që u zhvillua në Shoemberg, tërhoqi më shumë se 300 pjesëmarrës.

Ky kampionat, që për herë të parë është zhvilluar në vitin 1990, ndërron vendin mikpritës çdo vit.
Kampionati Botëror i Mustaqeve dhe Mjekrës
Kampionati Botëror i Mustaqeve dhe Mjekrës
Kampionati Botëror i Mustaqeve dhe Mjekrës
Kampionati Botëror i Mustaqeve dhe Mjekrës

Publikuar: 07.03.2016 | 12:20
Lexuar: 563 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime