E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Goxha punë e vështirë dhe për njerëz të “pafatë”…
Krasnoyarsk u kthye në kryeqytetin e bodybuilding
Për një ditë, Krasnoyarsk u kthye në kryeqytetin e bodybuilding, ku nuk kishte asgjë tjetër më të rëndësishme se sa të tregosh muskujt e tonifikuar dhe të lyer me vajëra.

Dje, qyteti siberian u kthye në vendin e pritjes të disa prej qytetarëve më muskulozë të botës, që treguan trupat e tyre mbreslënës, me bikini fare të vëgjël dhe me një make up të vendosur me kujdes.

Kolegët ngjyenin mikeshat e tyre me vajëra.

Goxha punë e vështirë dhe për njerëz të “pafatë”…
Krasnoyarsk u kthye në kryeqytetin e bodybuilding
Krasnoyarsk u kthye në kryeqytetin e bodybuilding
Krasnoyarsk u kthye në kryeqytetin e bodybuilding
Krasnoyarsk u kthye në kryeqytetin e bodybuilding
Krasnoyarsk u kthye në kryeqytetin e bodybuilding
Krasnoyarsk u kthye në kryeqytetin e bodybuilding
Krasnoyarsk u kthye në kryeqytetin e bodybuilding
Krasnoyarsk u kthye në kryeqytetin e bodybuilding
Krasnoyarsk u kthye në kryeqytetin e bodybuilding
Krasnoyarsk u kthye në kryeqytetin e bodybuilding

Publikuar: 07.03.2016 | 16:56
Lexuar: 647 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime