E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Leicester pret titullin, ja 9 “finalet” e “dhelprave”

Publikuar: 08.03.2016 | 12:27
Lexuar: 356 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime