E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bashkë me MASH do të vazhdojmë me bashkpunimin e shkëlqyer të pajisjes të çdo shkolle me sallë sportive
Përurohet salla sportive në shkollën e mesme
Kënaqësi në ditën e arsimit shqip të përurosh një investim kapital prej 40 milion denarëve, gjegjësishtë sallën sportive në shkollën e mesme "8 Shtatori" me kushtet më bashkohore të kohes.

Bashkë me MASH do të vazhdojmë me bashkpunimin e shkëlqyer të pajisjes të çdo shkolle me sallë sportive, tha Teuta Arifi, kryetare e komunes se Tetoves.

Publikuar: 08.03.2016 | 13:37
Lexuar: 872 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime