E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mund të duket si përrallë, por ky shërbim hekurudhor është i vërtetë.
Treni që lidhë Zvicrën lindore me Italinë veriore
Teksa kalon mbi një viadukt të lartë 60 metra, përmes Alpeve, vagonat e kuq të Bernina Express i shtojnë ngjyra kësaj pamje spektakolare të bardhë.

Mund të duket si përrallë, por ky shërbim hekurudhor është i vërtetë.

Ai lidh Zvicrën lindore me Italinë veriore.

Fotot janë bërë nga fotografët italianë, Marco Bottigelli dhe Francesco Vaninetti.
Treni që lidhë Zvicrën lindore me Italinë veriore
Treni që lidhë Zvicrën lindore me Italinë veriore
Treni që lidhë Zvicrën lindore me Italinë veriore
Treni që lidhë Zvicrën lindore me Italinë veriore
Treni që lidhë Zvicrën lindore me Italinë veriore
Treni që lidhë Zvicrën lindore me Italinë veriore
Treni që lidhë Zvicrën lindore me Italinë veriore
Treni që lidhë Zvicrën lindore me Italinë veriore
Treni që lidhë Zvicrën lindore me Italinë veriore
Treni që lidhë Zvicrën lindore me Italinë veriore
Treni që lidhë Zvicrën lindore me Italinë veriore
Treni që lidhë Zvicrën lindore me Italinë veriore
Treni që lidhë Zvicrën lindore me Italinë veriore
Treni që lidhë Zvicrën lindore me Italinë veriore

Publikuar: 08.03.2016 | 13:25
Lexuar: 819 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime