E mërkurë, 20.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

10 Frutat e Thata mė tė Shėndetshme

Publikuar: 11.03.2016 | 11:47
Lexuar: 642 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Mark (24/01/2017 12:32:05) A ban me dit.kush e lexon ket edhe a ka kshilla per biseden.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime