E premte, 19.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Noizy ironizon me Getin: “Ėshtė fjala pėr atė me mjekėr qė e ka fituar Eurosongun?” (Video)

Publikuar: 12.03.2016 | 23:56
Lexuar: 431 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime