E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Yllzana Berzati: “Fillova me vullnet, dėshire dhe pasion te madh pėr tė arritur nė njė nivel sa me tė lart”

Publikuar: 18.03.2016 | 20:26
Lexuar: 1374 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Simial (23/05/2017 00:52:49) Krenohemi familja me ty Familja Berzatiiii

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime