E martë, 20.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sabri Fejzullahut i dhimbset bashkėshortja e tij pėr njė arsye

Publikuar: 20.03.2016 | 22:11
Lexuar: 343 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime