E hënë, 22.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kokainė dhe kanabis nė ish- bllok, arrestohen dhe dy shqiptarė tė Maqedonisė

Publikuar: 23.03.2016 | 11:51
Lexuar: 300 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime