E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė mbrojtjen e ajrit dhe shpalljen e Malit Sharr si park nacional do tė inkuadrohet edhe ekipi shkencor i UEJL-sė

Publikuar: 23.03.2016 | 17:59
Lexuar: 419 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime