E hënë, 21.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Spasovski: Nuk pati aksion, por prani tė shtuar tė policisė nė rajonin e Kumanovės-Shkupit

Publikuar: 26.03.2016 | 21:52
Lexuar: 430 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime