E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tuneli niste nga rrënojat e një restoranti në Mexicali, Meksikë dhe përfundonte poshtë një shtëpie në Kaliforni.
Zbulohet tuneli i drogës që lidhte Meksiko City me Kalifoninë (video)

Autoritetet federale amerikanë kanë publikuar në internet një video që tregon brendësinë e tunelit të zbuluar pak ditë më parë, që lidhte Meksiko City me Kalifoninë e që shërbente për transportimin e drogës.

Tuneli niste nga rrënojat e një restoranti në Mexicali, Meksikë dhe përfundonte poshtë një shtëpie në Kaliforni.

4 veta u arrestuan gjatë operacionit ndërsa në tunel u gjet sasia prej 3 mijë kg lëndë narkotike marijuanë.

Publikuar: 29.03.2016 | 11:08
Lexuar: 623 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime