E hënë, 19.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Me rastin e 20-të vjetorit jubilar do të shpallen 20 menaxheret më të suksesshme sipas të cilave veçmë kriteret e vendosura - të vijnë nga kompanitë private të suksesshme, nga fusha dhe veprimtari të ndryshme dhe të respektohet pajtueshmëria e tyre të jenë pjesë e zgjedhjes.
Agjencia "Marili" tradicionalisht edhe këtë vit do t'i zgjedhë gratë më të suksesshme menaxhere nga Maqedonia dhe diaspora.

Me rastin e 20-të vjetorit jubilar do të shpallen 20 menaxheret më të suksesshme sipas të cilave veçmë kriteret e vendosura - të vijnë nga kompanitë private të suksesshme, nga fusha dhe veprimtari të ndryshme dhe të respektohet pajtueshmëria e tyre të jenë pjesë e zgjedhjes.

Këtë vit më të suksesshme janë shpallur Maja Andreevska, menaxhere dhe producente në "Munlajt" Produksioni - Shkup, Marina Ançevska, menaxhere e përgjithshme në Qendrën për psikologji të biznesit - Shkup, Maja Bosilkovska, menaxhere për shërbime shfrytëzuese në "Oriflame" Kozmetikë-Shkup, Liljana Delovska, menaxhere e përgjithshme në "Art Dizajn" - SDI"-Shkup, Bojana Dimovska, menaxhere e përgjithshme, SHPT "RONTIS" Shpknjp - Veles, Vesna Ivanoska, menaxhere e përgjithshme në "Seavus" - Qendër edukative dhe arsimore, - Shkup, Vesna Ignjatoviq-Stojilkoviq, menaxhere e përgjithshme, SHPKNJP dhe ISHP "DR. VAIS"- Shkup, Val Jusufi, menaxher i përgjithshëm në "Leoron Grup" - Shkup, Mimoza Koneska-Kaimovski, menaxher i përgjithshëm i A.T. "Vojazher"- Shkup dhe Tanja Miliskoviq, menaxher komercial në "Kromberg dhe Shubert" në Manastir.

Dhjetë menaxheret e tjera më të suksesshme janë Vesna Miceva-Todorovska, menaxher i përgjithshëm në Qendrën servisuese të kongresit-Shkup, Vaska Mojsovska, menaxhere e përgjithshme "Agro Kalem - Timjanik" - Negotinë, Sonja Petkovska menaxhere në Shtëpinë e pleqve "Milica"-Shkup, Antonija Ristovska"-Shkup, Iskra Spiroska Ivanovska, menaxhere "Tim konsalting" Shpk-Shkup, Olgica Stojimiroviq, menaxhere e përgjithshme, "PromoItalia", - Shkup, Olgica Stokuqa, menaxhere në "Stokuqa" Shpknjp - Shkup, Ksenija Çaminska, menaxhere e përgjithshme në "Profesional Akaunt" shpknjp - Shkup dhe Asmira Koçan, menaxhere ekzekutive në "Transmet"-Shkup.

Do të shpërblehet edhe Anita Andreevska, menaxhere në misionin paqësor të Kombeve të Bashkuara.

Manifestimi do të mbahet të enjten në hotelin Holidej In. Në pjesën muzikore do të marrin pjesë anëtarët e QSHSHBM "Ilija Nikollovski Luj". s

Publikuar: 29.03.2016 | 12:51
Lexuar: 513 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime