E hënë, 26.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

EVN Maqedoni e mbėshtet hapjen e qendrės sė re ditore pėr persona tė moshuar nė komunėn e Sarajit

Publikuar: 29.03.2016 | 14:00
Lexuar: 697 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime