E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Projektin e ka quajtur “Bukuroshet dhe Nju Jorku”, ndërsa modelet kanë shumë pak rroba veshur, ose asgjë në disa raste.
Bukuroshet dhe Nju Jorku
Japonezja Mar Shirasuna ka realizuar një set fotografik me disa modele të cilat kanë pozuar në pikat më të larta të ndërtesave të Nju Jorkut.

Projektin e ka quajtur “Bukuroshet dhe Nju Jorku”, ndërsa modelet kanë shumë pak rroba veshur, ose asgjë në disa raste.

Qëllimi i projektit të Shirasunas nuk ka qenë të vihen në pah linjat e modeleve, por bukuria e qytetit të Nju Jorkut.

Ajo tha se ideja erdhi pasi po kërkonte dëshmpërimisht të gjente një mënyrë të re për të treguar bukurinë e “qytetit që nuk fle kurrë”.
Japonezja Mar Shirasuna ka realizuar një set fotografik me disa modele të cilat kanë pozuar në pikat më të larta të ndërtesave të Nju Jorkut
Japonezja Mar Shirasuna ka realizuar një set fotografik me disa modele të cilat kanë pozuar në pikat më të larta të ndërtesave të Nju Jorkut
Japonezja Mar Shirasuna ka realizuar një set fotografik me disa modele të cilat kanë pozuar në pikat më të larta të ndërtesave të Nju Jorkut
Japonezja Mar Shirasuna ka realizuar një set fotografik me disa modele të cilat kanë pozuar në pikat më të larta të ndërtesave të Nju Jorkut
Japonezja Mar Shirasuna ka realizuar një set fotografik me disa modele të cilat kanë pozuar në pikat më të larta të ndërtesave të Nju Jorkut
Japonezja Mar Shirasuna ka realizuar një set fotografik me disa modele të cilat kanë pozuar në pikat më të larta të ndërtesave të Nju Jorkut
Japonezja Mar Shirasuna ka realizuar një set fotografik me disa modele të cilat kanë pozuar në pikat më të larta të ndërtesave të Nju Jorkut
Japonezja Mar Shirasuna ka realizuar një set fotografik me disa modele të cilat kanë pozuar në pikat më të larta të ndërtesave të Nju Jorkut
Japonezja Mar Shirasuna ka realizuar një set fotografik me disa modele të cilat kanë pozuar në pikat më të larta të ndërtesave të Nju Jorkut
Japonezja Mar Shirasuna ka realizuar një set fotografik me disa modele të cilat kanë pozuar në pikat më të larta të ndërtesave të Nju Jorkut
Japonezja Mar Shirasuna ka realizuar një set fotografik me disa modele të cilat kanë pozuar në pikat më të larta të ndërtesave të Nju Jorkut

Publikuar: 29.03.2016 | 14:15
Lexuar: 744 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime