E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Para vetëm tre vitesh Teri Stili për herë të parë ka marrë foto-aparat në duart e tij, por gjyqtarët e konkursit të sajtit „Underwaterphotography.com“ megjithatë ia dhanë çmimin e parë.
Fotografi e
Fotografia më e pabesueshme me peshkaqen i cili gjuan në oqean në Bahamet i mundësoi zhytësit britanik Teri Stili (46) të fitojë në konkursin global të fotografisë nënujore.

Para vetëm tre vitesh Teri Stili për herë të parë ka marrë foto-aparat në duart e tij, por gjyqtarët e konkursit të sajtit „Underwaterphotography.com“ megjithatë ia dhanë çmimin e parë.

Më shumë se gjashtë mijë fotografi merrnin pjesë në këtë konkurs, në të cilin ka pasur 17 kategori, duke përfshirë fotografitë nën ujë, fotogafi me peshkaqenë, pa madje edhe fiotografi nënujore me modele.

Publikuar: 30.03.2016 | 15:25
Lexuar: 690 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime