E shtunë, 23.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kryetari z. Nevzat Bejta realizoi takimin e radhės me nxėnėsit e vitit tė parė tė shkollave tė mesme publike tė qytetit. Apel pėr kujdes dhe mbrojte tė pasurisė publike

Publikuar: 30.03.2016 | 15:34
Lexuar: 619 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime