E shtunë, 15.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Me këtë rast, nxënësit u priten prej Kryetarit të Këshillit të Komunës së Çairit z. Zahir Bekteshi i cili i njohtoi me punën dhe procedurat e ndryshme të funksionimit
Nxënësit e shkollës fillore –kolegjit  'Yahya Kemal', vizituan Komunën e Cairit
Një grup i nxënësve të shkollës fillore –kolegjit “Yahya Kemal”, vizituan Komunën e Cairit, në kuadër të aktiviteteve të tyre programore për vizitë administratës së pushtetit lokal.

Me këtë rast, nxënësit u priten prej Kryetarit të Këshillit të Komunës së Çairit z. Zahir Bekteshi i cili i njohtoi me punën dhe procedurat e ndryshme të funksionimit ndërsa tregoi gatishmëri t’iu përgjigjet pyetjeve të nxënësve dhe interesimeve të tyre për çështje të cilat lidhen me organizimin e funksionimin komunal.
Nxënësit e shkollës fillore –kolegjit  'Yahya Kemal', vizituan Komunën e Cairit
Nxënësit e shkollës fillore –kolegjit  'Yahya Kemal', vizituan Komunën e Cairit

Publikuar: 31.03.2016 | 10:30
Lexuar: 889 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime