E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ndalesė pėr KSHZ-nė pėr tė siguruar e-qasje deri te tė dhėnat personale

Publikuar: 31.03.2016 | 14:58
Lexuar: 284 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime