E hënë, 19.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Përmes një videoje të regjistruar në Magadan në veri të Rusisë, do të shikoni se si është çarë akulli nën këmbët e turistëve të shumtë.
Liqeni i ngrirë çahet nën këmbët e turistëveBanorët e Rusisë janë tmerruar kur nën këmbët e tyre është çarë një liqen i ngrirë.

Përmes një videoje të regjistruar në Magadan në veri të Rusisë, do të shikoni se si është çarë akulli nën këmbët e turistëve të shumtë.

Publikuar: 01.04.2016 | 16:27
Lexuar: 844 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime