E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në fakt janë qiellgërvishtëset e Shangait në Kinë, të zhytura në mjegull.
Fotot spektakolare: Shangai duket si një qytet mbi re
Këto foto spektakolare duket sikur kanë dalë nga ndonjë film.

Në fakt janë qiellgërvishtëset e Shangait në Kinë, të zhytura në mjegull.

Banorët janë paralajmëruar për praninë e dendur të mjegullës në qytet
Fotot spektakolare: Shangai duket si një qytet mbi re
Fotot spektakolare: Shangai duket si një qytet mbi re
Fotot spektakolare: Shangai duket si një qytet mbi re

Publikuar: 06.04.2016 | 10:19
Lexuar: 748 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime