E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Cėrvenkovski i kishte vetėm 30 vjet kur u bė kreministėr, pse habiten tani me moshėn e re tė ministrave shqiptarė?!

Publikuar: 06.04.2016 | 13:03
Lexuar: 313 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime