E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rrėfimi erotik: Ja si e kapa nėnėn time duke bėrė seks me vjehrrin tim

Publikuar: 09.04.2016 | 00:17
Lexuar: 377 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime