E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

KSHZ nė seancė do tė shqyrtojė raportin pėr progresin nė Listėn zgjedhore

Publikuar: 11.04.2016 | 11:40
Lexuar: 353 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime