E hënë, 1.05.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Elsie: “Shqiptarėt nuk kanė ende njė histori, por vetėm parrulla…”

Publikuar: 11.04.2016 | 14:58
Lexuar: 323 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime