E diel, 18.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ivanov pėr TV grek Mega: BE t'i ndihmojė Greqisė pėr ta zbrazur kampin nė Idomeni

Publikuar: 12.04.2016 | 09:54
Lexuar: 305 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime