E premte, 19.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ahmeti nė terren me hallet e qytetarėve, ndėrsa Zaev punon pėr  bojkotin e zgjedhjeve

Publikuar: 12.04.2016 | 11:57
Lexuar: 293 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime