E enjte, 22.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

ARD: Dhjetėra kriminelė tė luftės nė mesin e refugjatėve nė Gjermani

Publikuar: 12.04.2016 | 15:20
Lexuar: 244 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime