E premte, 15.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dhjetėra militantė tė vrarė nga sulmet e SHBA-sė nė Somali

Publikuar: 12.04.2016 | 23:26
Lexuar: 193 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime