E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

U nėnshkrua Marrėveshja e  Bashkėpunimit  ndėrmjet Institutit  pėr Trashėgimi Kulturore dhe Shpirtėrore tė Shqiptarėve dhe Akademisė sė Shkencave tė Shqipėrisė

Publikuar: 13.04.2016 | 15:26
Lexuar: 567 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime