E enjte, 24.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mėsuesja dridh tė pasmet nė njė konkurs, shkarkohet nga detyra (Video)

Publikuar: 13.04.2016 | 18:37
Lexuar: 294 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime