E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ende nuk dihet se sa gjarpërinj me dy koka ka në botë, por mendohet se një në 10 mijë ka këtë deformim.
Gjarpri me dy koka: Por njëra e kafshon tjetrën
Një gjarpër me dy koka, por me personalitete të ndryshme.

Kemi parë foto të gjarpërinjve me dy koka, por kjo është e veçantë pasi njëra nga kokat është më agresive dhe vazhdon të kafshojë kokën tjetër.

Fotot janë bërë nga Jason Talbot, një 42-vjeçar nga Kansasi, SHBA.

Ende nuk dihet se sa gjarpërinj me dy koka ka në botë, por mendohet se një në 10 mijë ka këtë deformim.

Talbot thotë se ishte qesharake të shihje gjarpërin me dy koka, pasi edhe pse një nga kokat ishte agresive, ajo kishte nevojë për tjetrën që të lëviznin.
Gjarpri me dy koka: Por njëra e kafshon tjetrën
Gjarpri me dy koka: Por njëra e kafshon tjetrën

Publikuar: 14.04.2016 | 12:25
Lexuar: 1150 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime