E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Veljanoski i shpalli zgjedhjet pėr mė 5 qershor

Publikuar: 15.04.2016 | 14:05
Lexuar: 304 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime