E diel, 25.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kohl, kritika “nxėnėses” sė tij Merkel pėr emigrantėt

Publikuar: 17.04.2016 | 20:11
Lexuar: 280 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime