E enjte, 21.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Jeta ime ka qene e ngopur me dashurine qe me ke dhuruar, me 3 yjet e jetes sime Ilenia, Eda, Kevin. Te dua pa asnje medyshje edhe pse te kam merzitur kur hyra ne politike pa deshiren tende, por gjithmone me ke mbeshter.
Ndocaj romantik, ja fjalėt e dashurisė pėr gruan

Publikuar: 17.04.2016 | 20:15
Lexuar: 336 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime