E hënë, 19.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pėrzihen nga plazhi i Shkupit pėr kėngėt shqipe

Publikuar: 10.07.2010 | 21:36
Lexuar: 1685 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime