E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Golden Stejt e shėnoi fitoren e dytė, ndėrsa Toronto dhe Dallasi barazuan nė 1:1 nė ndeshjet nė plej of

Publikuar: 19.04.2016 | 10:02
Lexuar: 346 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime