E premte, 23.03.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kur dashuria pėr qenin ėshtė mė e madhe se jeta, ja ēfarė bėn ky person (Video)

Publikuar: 21.04.2016 | 00:12
Lexuar: 301 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime