E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mitov: Situata politike nė Maqedoni nuk jep rast pėr optimizėm se sė shpejti do tė nėnshkruhet marrėveshja e miqėsisė mes Maqedonisė dhe Bullgarisė

Publikuar: 24.04.2016 | 14:47
Lexuar: 342 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime