E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Businessinsider”, me rastin e “Ditës së Tokës”, ka bërë një listë me 18 destinacione, të cilat nëse keni ndërmend për t’i vizituar duhet ta bëni këtë gjë sa më parë, përpara se të zhduken.
18 vende që duhen vizituar para se të zhduken
Toka është shtëpia e vendeve fantastike, por disa prej tyre rrezikojnë të zhduken, për shkak të ndryshimit të klimës apo pakujdesisë njerëzore.

“Businessinsider”, me rastin e “Ditës së Tokës”, ka bërë një listë me 18 destinacione, të cilat nëse keni ndërmend për t’i vizituar duhet ta bëni këtë gjë sa më parë, përpara se të zhduken.

Nga Muri Kinez, në Venecia, më poshtë janë disa vende të jashtëzakonshme turistike që për shkaqe të ndryshme mund të zhduken.
18 vende që duhen vizituar para se të zhduken
18 vende që duhen vizituar para se të zhduken

Publikuar: 25.04.2016 | 11:05
Lexuar: 760 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime