E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ky kalendar është realizuar për të grumbulluar para’ e për t’i dhënë më pas për bamirësi tek shoqatat e mbrojtjes së kafshëve.
Skoci, kalendar nudo i studentëve të Veterinarisë
Një grup studentësh të Veterinarisë në Universitetin e Gllasgout janë zhveshur dhe kanë përdorur delet për të mbuluar pjesët intime në një kalendar nudo.

Ky kalendar është realizuar për të grumbulluar para’ e për t’i dhënë më pas për bamirësi tek shoqatat e mbrojtjes së kafshëve.

“Ishte shumë gallatë realizimi i këtij kalendari. Në fillim ishim të gjithë nervozë, por sapo i hoqëm rrobat, iku emocioni”, thotë njëri prej studentëve.
Skoci, kalendar nudo i studentëve të Veterinarisë
Skoci, kalendar nudo i studentëve të Veterinarisë
Skoci, kalendar nudo i studentëve të Veterinarisë
Skoci, kalendar nudo i studentëve të Veterinarisë

Publikuar: 25.04.2016 | 15:08
Lexuar: 776 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime